5 põhjust, miks oma tootmisjäägid müüki panna

Oma materjalijääkide jäätmekäitlejale saatmine on tänasel päeval kõige populaarsem viis laojääkidest vabanemiseks. Oluliselt keskkonnasõbralikum ja kasulikum oleks leida klient, kellele ülejääke müüa. Omapäi tegutsedes osutub see üsna tülikaks ja ajamahukaks. Materjalivoo platvorm pakub aga mugavat ja tulusat lahendust klientide leidmiseks ja oma materjalide väärindamiseks. Toome teieni 5 põhjust, miks tasub kohe peale artikliga lõpetamist kuulutusi postitama asuda.

  1. Rahaline võit – säästate jäätmekäitluskuludelt. Selle asemel, et maksta jäätmekäitlejatele materjalide äraviimise eest, saate kulu tuluks pöörata ja need platvormil tasu eest maha müüa.
  2. Keskkonnahoid – vähem reostust. Materjalijääkide põletamisse saatmise või prügilasse ladestamise asemel annate neile uue elu. Saate ülevaate sellest, kuhu ettevõtte jäägid lähevad ja mis neist saab.
  3. Ettevõtte kuvandi parandamine – näitate, et teie ettevõtte hoolib keskkonnast. Tõstate oma ettevõtte kuvandit keskkonda väärtustavate klientide seas.
  4. Ettevõtluse edendamine – jääkide ringlusse suunamisel võivad tekkida uued äriideed. Jääkmaterjali toormena kasutamine on võimalus luua uusi töökohti ja uusi tooteid. 
  5. Ruumi vabastamine – saate kogunenud materjalidest lahti, et laos ruumi teha. Vaba ruum ja korras ladu annavad meelerahu ja on heaks pinnaseks värsketele ideedele.

Pange oma materjalid voogama juba täna. Registreeruge siin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga